Prensipler Hakkında

Nereden Geliyoruz

2015 yılının son çeyreğine doğru Shopify ile tanışıp, 2016 yılının ilk çeyreğinde Shopify ile Dropshipping macerasına giriş yaptık. Bizim için uzun soluklu bir yolun başlangıç adımları olduğunu anlamamız hiç uzun sürmedi. Mevcut sistemlerden öteye, basit sistemler kurularak çok güzel işlere imza atılabileceğini de ayrıca görmüş olduk.

2016 yılında Facebook Reklamları dünyasına giriş yaptık ve hemen hemen aynı süreçte kendi e-ticaret sistemimizi kurduk.

Bugün hâlâ global pazarda kendi markamız ile e-ticaret yapmaya devam ediyoruz.

(2015 - 2023 )

Neler Yaptık

Girişimcilerin, e-ticaret işletmelerinin ve markaların başarılı olmaları için gerekli olan temel prensipleri aktarabilmek adına, tüm çalışmalarımızı Prensipler Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi çatısı altında bir araya getirdik.

E-Ticaret alanında geliştirdiğimiz eğitimlerimizi ulaşılabilir kılmak adına Akademi Prensipler'i kurduk.

E-Ticarete gönül vermiş, e-ticaret dinamiklerini ve prensiplerini konuşmayı seven herkesi bir araya getirmek ve e-ticaret ekosistemine katkıda bulunmak, e-ticaret topluluğu oluşturmak adına abonelik sistemi ile Prensipler Plus Programını hayata geçirdik.

Neler Yapıyoruz

Genel olarak E-ticaret yapanlara dijital alanda danışmanlık hizmeti vererek Kâr Odaklı E-Ticaret Sistemi kuruyor ve yönetiyoruz.

Ayrıca E-ticaret alanında eğitimler geliştiyor ve eğitimler veriyoruz.

Facebook, Instagram reklamları başta olmak üzere; Google, Tiktok, Pinterest reklamları yönetiyor ve E-Mail Pazarlama Sistemi kuruyoruz.

Kimlere Yardımcı Oluyoruz

Dijital pazarlama ajanslarına, dijital pazarlama uzmanlarına, sosyal medya reklam danışmanlarına, e-ticaret işletmelerine ve şirketlerine, kendi reklamlarını yönetmek isteyenlere yardımcı oluyoruz.

Amerika Maceramız

2020 yılından bu yana Amerika'da yaptığımız tüm işlerimize TOBED LLC şirketi olarak devam etmekte ve Amerika pazarında aktif danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra kendi markamızı da yönetmekteyiz.